Kui killud toovad õnne, siis meil on seda nüüd küll mitmeks tuhandeks eluks.
Minu seekordne sünnipäev algas ikka väga suure pauguga. Peale ema lahkumist mõtlesin, et sellega on meie elus ka rahulikum periood saabunud, kus me ei pea enam kiirabi kutsuma ega suuri raputavaid ehmatusi läbi elama. Aga vaevalt kuu aega on möödas, kui pidin jälle kiirabi kutsuma. See on uskumatu, kui lihtsalt juhtuvad suured õnnetused.
2 Comments
Riina
Lõpp hea, kõik hea. Hääd õnne 🌹🌞
Mari
Võib nii öelda küll! Aitäh:)