Usalda tulemust

Mul on see postitus pikalt mustandites olnud, aga tunnen, et soovin need mõtted ikkagi avaldada. Kirjutan puhtalt läbi iseenda kogemuse. Kirjutan sellise inimese perspektiivist, kes on kasvanud vaimsete väärtustega peres ja maast madalast selles uskumuses, et me ise manifesteerime kõik oma elukogemused, ainult ise saame ennast aidata ja ainult ise vastutame kõige eest, mida elus tunneme. Ma ei arva ka täna, et see oleks vale, aga ütlen, et sellega tuleb olla ettevaatlik, sest see võib muutuda iseenda vastu mürgiseks.

2 Comments

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga