Südamlikud õnnesoovid pisitütre puhul! Olen kahe täiskasvanud tütre ema ja ka vanaema kahele lapselapsele. Olen tänulik ja õnnelik,et nad mul olemas on! Kõike head perele!
Suured õnnesoovid. See on nii kummaline, ma rääkisin oma emale, et Sa ootad last ja et pilt on internetis üleval ja kui hakkasin näitama siis enam polnud. Ja mingi aeg vaatan, et teil ongi laps. Väga tore uudis, ilusat kasvamist.
5 Comments
Keili Heikkinen
Imearmas ja puhas sydamlik postitus
Tagmar
Südamlikud õnnesoovid pisitütre puhul! Olen kahe täiskasvanud tütre ema ja ka vanaema kahele lapselapsele. Olen tänulik ja õnnelik,et nad mul olemas on! Kõike head perele!
Cecilia
Rõõm lugeda, Mari. Olen nii oodanud, et uuesti rohkem kirjutama hakkaksid! <3
Laura
Suured õnnesoovid. See on nii kummaline, ma rääkisin oma emale, et Sa ootad last ja et pilt on internetis üleval ja kui hakkasin näitama siis enam polnud. Ja mingi aeg vaatan, et teil ongi laps. Väga tore uudis, ilusat kasvamist.
Mari Metsallik
Suur tänu 🙂