• Sula oma pehmusesse

    Nii tihti küsitakse “kuidas olla rohkem naiselik, kuidas leida tasakaal oma naiseliku ja meheliku energia vahel” Ma isiklikult ei arva, et meie, naistena, peaksime töötama selle kallal, et leida tasakaal oma meheliku ja naiseliku poole vahel. Naiselikkus on meie essents. Meie, naised, oleme selle kehastused, me oleme sellest loodud. Pigem ma küsiksin, et kallid naised, miks te üldse arvate, et teis peaks olema mehelik energia? Tasakaalust väljas olemine tähendab iseendast eemale triivimist. See tähendab, et me oleme võtnud endasse uskumuse, et see kes me päriselt oleme, ei ole maailma jaoks piisav. Selle asemel, et proovida olla rohkem naiselik, võiksime hoopis endalt maha koorida need kihid ja uskumused mis panevad meid…