Elu viimasel ajal

Ma tean, et me oleme alles selle teekonna alguses ja mul on vara veel kommenteerida koduõpet sügavuti, aga ütlen lihtsalt, et seni on mulle endale väga-väga meeldinud. Ülesanded on interaktiivsed, neid on huvitav lahendada, need panevad ise kaasa mõtlema. Te ei kujuta ette, kui õnnelik ma olin, nähes, et üks ülesannetest on klassikalise muusika kuulamine ja selle tunnetamine. Ja selleks teoseks oli Beethoveni Kuupaistesonaat, mis meil niikuinii tihti kodus mängib. Mulle meeldib kodus klassikalist muusikat kuulata, sest see teeb lapsed rahulikuks ja toob koju hingestatust.

Mäletan, kui kunagi sõitsin tavalise linnaliinibussiga kuhugi ja bussijuhul mängis klassikaline muusika, päris valjult. See oli esimene kord, kui märkasin, et bussis oli täiesti teistsugune õhkkond. Kuidagi vaikne, rahulik.. Eriti silma torkas, et kui buss peatuseid tegi, siis inimesed, kes väljusid bussijuhipoolsest uksest, ütlesid talle “aitäh”, mida ma pole kunagi varem kuulnud, et tavalises linnaliinis tehakse. Klassikaline muusika, meeldib või ei meeldi, kahtlemata puudutab iga inimese hinge ja teeb seda natuke helgemaks. Praegugi kirjutades mängib mul taustaks Chopin.

Me päris iga päev ei õpi, sest Lunal on enamus septembri ülesandeid juba ette tehtud ja peame ka leidlikud olema, kuna olen ju lastega igapäevaselt üksi ja üritan kaasata ka Lily. See pole alati lihtne ja Luna on väga kannatlik olnud.

Soovin jagada ka oma tundeid doTerra Blue Lotuse osas. Kui seda õli esimest korda nuusutasin, siis ootasin midagi hoopis muud. Võib olla sellepärast, et olen kunagi ammu-ammu kasutanud üht teist sinise vesiroosi eeterlikku õli, mis maksis alla 10 euro ja lõhnas küll väga meeldivalt, aga sugugi mitte sarnaselt.

DoTerra Blue Lotus lõhn oli selle kõrval väga õrn. Nii õrn, et rullikust otse nuusutades lausa raske seda üldse tunda. Kuidagi hajuv, pehme, tabamatu, mõistatuslik. Osade jaoks, olen välismaisest grupist lugenud, on Blue Lotus täiesti lõhnatu ja lausa pettumustvalmistav. Tean, et inimesed on saatnud õli tagasi, kuna arvavad, et nende toode on praak, sest nad ei tunne selle lõhna.

Aga mida aeg edasi ja mida rohkem kasutamiskordi, seda enam hakkab mulle selgeks saama sinise vesiroosi tegelik mõju.

Ta toob rahu kehasse. On selgelt tunda, kuidas rahu laskub kehasse jahutavalt, nagu vesi. See eeter tõstab nagu vesiroosiõie enda tumeda läbipaistmatu vee kohale puutumatult hõljuma, meenutades, kuidas hing kiirgab alati puhtalt maise elu raskuste ja katsumuste kohal. Huvitav on, et iga kasutuskorraga muutub õli lõhn minu jaoks tugevamaks ja püsivamaks, võib olla aitab ankerduda närvisüsteemil aina enam püsivalt rahuseisundisse. Kui mu lemmik Serenity on minu jaoks nagu ritsikate siristamine ja soe paitav tuul suveniidul, siis Blue Lotus on täiesti vaikne, jahutav, helendav..

Kui mõtted on tormilised ja meelt on raske rahustada, siis see väike õlipudel taskus, selle erilise kollase õliga, aitab kanda igal ajal sinna vaikusesse õrnaks roosiõieks, kes ei heitu pimedusest enda ümber, vaid kasvab sellest.

Teine toode, millega väga rahul olen, on šampoon. Olen doTerra šampooni kasutanud nüüd peaaegu kaks kuud. See meeldis mulle kohe algusest peale, sest tundub nii rikkalik ja toitev. Mul on alati olnud pigem kuiv peanahk ja sellest tingituna ka kõõm. Miski pole seda seni suutnud ära võtta. Hiljuti avastasin täiesti juhuslikult, et see šampoon on täielikult kõõma ära võtnud. Täielikult! Seega kuivemapoolse peanaha jaoks, vähemalt minu jaoks, on see ideaalne ja ilmselt jään sellele truuks. Potsik on suur ja jätkub väga kauaks. Ma pesen juukseid taotlustega ja selleks on puhtad eeterlikud õlid suurepärased. Lastel pesen ka sellega, kui neil juuksed mustad või õues jooksmisest väga higiseks on läinud.

Lily jaoks ei lõppe ükski päev endiselt roosiõlita. Ta paneb seda südamele, kaelale ja kätele ja oma Kau kaelale ka. Igal õhtul saan selle pehme, sooja, roosilõhnalise armsakese endale kaissu.

Olen ka natuke maalinud, mis mõjus mulle tohutult hästi ja meelele vaigistavalt. Võiksin seda kogu päeva teha.

Lisaks on mu õhturutiinis tagasi piimbappebakter reuteri, ikka meega. Teen kõike, mis oskan, oma närvisüsteemi toetuseks.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga