Vandenõuteooriatest ja mu kodusest raamatukogust

Uskumatu, et järgmisel nädalal möödub juba 30 aastat Estonia katastroofist Läänemerel. Mul on alati olnud huvitav kuulda laevalt pääsenute lugusid ja eile lugesin esimest korda Einar Ellermaa ja Inge Pitsneri 20 aastat tagasi välja antud raamatut “Estonia inimesed”. Meeldis, et raamatus said sõna mitte ainult laevahukust pääsenud, vaid ka hukkunute pereliikmed ning need, kes katastroofijärgselt lähedastele hingeabi ja toetust pakkusid, näidates kui laialdaselt see tragöödia tegelikult kõiki puudutas.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga