Ma tegin selle päriselt ära! Lõikasin juuksed poole lühemaks! Kuigi armastasin oma ülimegapikki juukseid ja nad olid vaatamata oma pikkusele täiesti terved, siis juba mõnda aega tagasi hakkasin tundma soovi lõigata.
Väga ilus, Mari, ka minu arvates on see ilusaim pikkus! Mul olid mõned aastad sama pikad juuksed, kuid juuksur lõikas need ilma minu nõusolekuta palju lühemaks ja enam ei ole need kahjuks tagasi kasvanud. Loodetavasti siiski kasvavad. 🥹 Aga naudi Sina seda kaunist pikkust!
Tõeliselt kaunid juuksed!
Nägin kunagi fb-s ühte kommentaari, kus ütlesid, et õlisid ei panda kuivadesse juustesse. Kuidas oleks kõige efektiivsem kasutada kookos jm õlisid juuksemaskina?
Uhh, elasin nii kaasa, et kõhus hakkas keerama kui ta pikkust lõikas. Aga nii tore, et selle sisemise ja välise muutuse tegid ja see nüüd kergust luua saab. Niii kaunis oled! 🤍🌸
7 Comments
Rosmari Marrandi-Vasiļevska
Väga ilus, Mari, ka minu arvates on see ilusaim pikkus! Mul olid mõned aastad sama pikad juuksed, kuid juuksur lõikas need ilma minu nõusolekuta palju lühemaks ja enam ei ole need kahjuks tagasi kasvanud. Loodetavasti siiski kasvavad. 🥹 Aga naudi Sina seda kaunist pikkust!
Mari
Väga kahju, kui juuksurid teevad nii vastu oma kliendi soovi!
Edit Karelson
Tõeliselt kaunid juuksed!
Nägin kunagi fb-s ühte kommentaari, kus ütlesid, et õlisid ei panda kuivadesse juustesse. Kuidas oleks kõige efektiivsem kasutada kookos jm õlisid juuksemaskina?
Mari
Mina näiteks kookosõli ei kasuta üldse, kuna see on kuivatav. Muid õlisid kasutan ainult märgadesse juustesse. 🙂
Jaanika
Väga ilus! Ja Sul on siiski ka nüüd väga pikad juuksed🙂
Mari
Aitäh! Jah, tegelikult ju küll, kuigi endale tunduvad nii lühikesed. 😄 Vajab harjumist.
Kirsi
Uhh, elasin nii kaasa, et kõhus hakkas keerama kui ta pikkust lõikas. Aga nii tore, et selle sisemise ja välise muutuse tegid ja see nüüd kergust luua saab. Niii kaunis oled! 🤍🌸