Enne ja pärast. Tegin väga suure muutuse!

Ma tegin selle päriselt ära! Lõikasin juuksed poole lühemaks! Kuigi armastasin oma ülimegapikki juukseid ja nad olid vaatamata oma pikkusele täiesti terved, siis juba mõnda aega tagasi hakkasin tundma soovi lõigata.

7 Comments

  • Rosmari Marrandi-Vasiļevska

    Väga ilus, Mari, ka minu arvates on see ilusaim pikkus! Mul olid mõned aastad sama pikad juuksed, kuid juuksur lõikas need ilma minu nõusolekuta palju lühemaks ja enam ei ole need kahjuks tagasi kasvanud. Loodetavasti siiski kasvavad. 🥹 Aga naudi Sina seda kaunist pikkust!

  • Edit Karelson

    Tõeliselt kaunid juuksed!
    Nägin kunagi fb-s ühte kommentaari, kus ütlesid, et õlisid ei panda kuivadesse juustesse. Kuidas oleks kõige efektiivsem kasutada kookos jm õlisid juuksemaskina?

    • Mari

      Mina näiteks kookosõli ei kasuta üldse, kuna see on kuivatav. Muid õlisid kasutan ainult märgadesse juustesse. 🙂

  • Kirsi

    Uhh, elasin nii kaasa, et kõhus hakkas keerama kui ta pikkust lõikas. Aga nii tore, et selle sisemise ja välise muutuse tegid ja see nüüd kergust luua saab. Niii kaunis oled! 🤍🌸

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga