“Aitäh, et sa üldse tulid”.

Tutvustan teile lähemalt meie pisikest Lily. Mulle tõesti tundub uskumatu, et selles pisikeses kehas on alles 2-aastane laps. Ma saan temaga vestelda ükskõik millest, ta saab kõigest aru ja vastab mulle. Kui aru ei saa, küsib täpsustavaid küsimusi. Ta on taibukas, humoorikas, mõistlik ja väga heatahtlik. Mulle tundub, et tema hinges on nii palju ilu peidus ning sellest, kuidas ta seda maailmale välja annab, on niivõrd tervendav ja helge osa saada.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga