Esimesed nädalad neljakesi
Mõtlesin võtta natuke aega ja panna kirja mõned read sellest, kuidas on edenenud meie esimesed nädalad neljakesi ja eriti sellest, kuidas Luna on kohanenud väikese õe tulekuga. Paar inimest on küsinud, et kas Luna on olnud armukade ja kas tal on olnud raske. Lühike vastus on: ei ole üldse.
7 Comments
Stella Shakti
Nii imeline, et te olete ja südamest aitäh, et jagad! Annab lootust ja usku uude reaalsusesse ja õnneliku pere võimalikkusesse nii paljudele❤️
Soovin teile kõike kõige paremat!
Armastuse ja tänuga
Stella
Mari Metsallik
Nii ilus, aitäh!
Teresa
Nii tore ja malbe lugemine 🤍
Kahju, et paljud pered kogevad vanema lapse armukadedust. Meil on kolm last ja kordagi ei ole beebi suhtes halbu tundeid väljendatud. Teise lapse sündides, ütlesin kroonprintsile, et tema saab endale vennakese ja et temaga kohe mängida ja joosta ei saa küll aga saab temaga jutustada ja kaisutada jne…ja kolmas on õeke ja vennad on teda ka ikkagi algusest peale hoidnud.
Jõudu ja mängulusti teile.
T
Nii ilus postitus, aitäh! Käin siin leheküljel ikka põnevusega uurimas, et äkki oled midagi kirjutanud ning suur oli mu rõõm seda kirjatükki nähes 😍
Mari Metsallik
Nii tore kuulda! Tõesti postitan liiga harva. Proovin rohkem 🙂
Kerli
Nii imeline on seda lugeda kui lapsed armastuses ja turvatundes üles saavad kasvada!
Kui armas ja inspireeriv pere!
Kristi
Õnnitlused uue elu puhul!
Küll aga panin tähele, et Lunat hoidsid nö varjul, ka kirjutasid, et ei soovi näidata vastsündinut sotsiaalmeedias, eriti silmi. Uue beebiga oled olnud palju avalikum. Millest see muutus? 🙂