Kaalukaotusest ja turvatundest
Olen enamuse täiskasvanuelust olnud alati suhteliselt ühes ja samas kaalus – 62 kg. Peale ema surma hakkas mu kaal langema, kuigi ma ei muutnud toitumises midagi. Kaal langes päris kiiresti ja tundsin end aina nõrgemana. Lisaks füüsilisele nõrkusele mõjus emotsionaalselt see kaalukaotus raskelt, kuna nii mu ema kui isa kaotasid haigusega kogu oma kehakaalu. Mulle tundus, et minuga läheb samamoodi, mõtlesin juba igasuguseid kõige hullemaid põhjuseid.
3 Comments
Jaanika
Seda kõike on suur rõõm kuulda. Ole hoitud ja õnnistatud!
Mari
Aitäh 🥰🥰
HK
Naudi käänulisemaid teid ja küpsemat vaadet elule, uusi kogemusi, katsetusi, mängurõõmu.