Emotsionaalne päev ja arenguvestlus
Meil sai Lunaga koduõppel esimene poolaasta läbi ja eile oli tal arenguvestlus. Me olime enne seda kõne mõlemad närvis. Luna arvas, et see on nagu tunnikontroll, kus ta peab vastama küsimustele ja mäletama kõike, mida sel poolaastal õppinud on. Kordas endamisi üle kaashäälikuid ja rändlindude nimesid ja Eesti hümni.