Üks nädal veel
Juba järgmine nädal lähengi haiglasse. Aina lähemale tuleb see kuupäev ja ma isegi ei tea, mida ma tunnen. Ma ei saa isegi aru, kas see on üldse hirm, praegu justkui polegi mingeid tundeid. Täna helistati mulle ja küsiti, kas olen ikka tulemas või olen ümber mõelnud. Ütlesin igasuguse kõhkluseta, et tulen.
3 Comments
Ruth
Mis opile lähed?
Mari
Kirjutasin mõned postitused allpool päris pikalt oma tervisest ja olukorrast. 🙂
Jaanika
Ole sa väga hoitud. Usun, et ka lastel on vahelduseks vahva tädiga olla. Saagu su tervisega kõik korda🙏