Tänased tunded

Tunnen ennast nii imelikult. Ei oska seda sõnadesse panna. Tahaksin rääkida, koos olla, lähedust tunda. Kallistada. Tahaksin neid eesseisvaid päevi läbi rääkida, hirmudest rääkida, kellegi õlale toetuda, soojust tunda. Igatsen praegu oma ema rohkem kui kunagi varem, mõtlen temale nii palju. Tunnen justkui vahel tema keha soojust ja lõhna ning see teeb nii kurvaks.

5 Comments

  • Hanna

    Tundub, et sõnum vist ei saada.
    Soovin Sulle edukat operatsiooni ja et Sinu tulevik oleks tõeliselt ilus ja hea!

  • Kirs

    Olen täna mõtetes Sinuga ja saadan palveid, et opp läheks hästi ja oleksid hoitud. Kõik saab korda ❤️

  • M-K

    Kindlasti on väga raske selliseid asju läbi teha, kui pole neid inimesi, kellele oled harjunud toetuma, aga Sa oled väga vapper ja saad kindlasti hakkama! Võib-olla Sa veel ei tea, kui suur jõud ja tugevus on Sinus eneses. Ja kui palju on inimesi, kes Sinu peale mõtlevad ja oma head soovid kaasa saadavad. Soe kallistus siit poolt!

  • Britta

    Kalli, kalli! Sa oled tugev ja väekas. Kõik läheb hästi. Kannatlikku meelt ja häid mõtteid-tundeid kaasa. ❤️

  • Laura

    Soovin Sulle kerget taastumist, teile kolmele turvatunnet ja hoidvaid toetajaid ümber ning palju-palju õnnistusi uueks eluetapiks. Oled hoitud!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga