“Tegele oma tunnetega” soovitusest ja tervenemisest

Kui keegi küsib mõnes Facebooki grupis terviseabi või kurdab nõutult tervise halvenemist vaatamata tervislikule ja aktiivsele elustiilile, on alati neid, kes vastavad: “tegele oma allasurutud tunnetega”.

3 Comments

  • E.

    Jah, vaimne maailm valmistab tihtilugu pettumust. Just need “mul on tõemonopol” platvormilt öeldud hinnangud. Sama asja saab öelda ikka, aga ilma end jumalaks kuulutamata. On see jogurtigrupi pooldumine, õligrupp oma doterra pimedusega või maasool oma tögamistega….

    Et jh, pigem eemale hoida ja mitte panna tõeautoriteeti kellegi teise taskusse… võtta mis kõnetab, mitte anda kogu vastutus ära.

    Eks ka nõiad on lõpuks inimesed – eksivad ja õpivad 🙂

    • E

      Ja kusjuures see oli ka üks pôhjuseid miks mul vàhemalt 19-aastasena oli raske lugeda L.Viilma raamatuid – palju kasulikku, aga kuidagi teravalt edastatud…

      • Mari

        Mulle Luule Viilma infoedastus sobis, sest see mõjub vabamalt. Mind isiklikult ei triggerda, aga võib olla ma ei ole lihtsalt erapooletu, kuna ta oli mu emaga väga heas läbisaamises ja käis mu elust väiksena väga palju läbi.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga