Tunded ja eetrid

Mõtlesin, et olen kõigega, mis mu elus viimasel ajal toimunud on, täitsa hästi hakkama saanud. Kindlasti paremini, kui arvasin end saama. Aga siiski on aru saada, et keha päris nii ei arva. Näiteks päevad, mis on mul olnud nagu kellavärk, jäid märtsis üldse ära. Juukseid jääb harja külge rohkem, kui tavaliselt, kõhus keerab. Mul on raske voodist tõusta, kuigi magame lastega alati 10ni. Ja üleüldiselt on kõik kuidagi.. tühi.

2 Comments

  • E.

    Adaptive blend oli minu esimene õlisegu doterralt kui õlimaailma sukeldusin. See oli õigel ajal valitud, sest kui keha janunen millegi järgi, siis tahakski seda sõna otseses mõttes alla neelata… Clary sage oli teine selline, mis rahustas mind nagu palderjan kassi ja mille all oleks dušši tahtnud võtta. Doterrat kasutan siiani, aga tegelikult olen väga rahul ka Florihanaga. Tunnen, et olen neid õlisid kasutades vabam -igas mõttes. Viimasel ajal olen ka avastanud lilleveed, hüdrosoolid. Need toimetavad natuke teistmoodi kui õlid, on kergemad aga nö ühtlasemad… väga värskendavad, eriti suvel. Hundipesalt ntks 🙂

    Aga last määrin ikka õlidega sisse nii hommikul kui õhtul isegi kui ise vahepeal puhkust võtan.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga