Üks nädal veel

Juba järgmine nädal lähengi haiglasse. Aina lähemale tuleb see kuupäev ja ma isegi ei tea, mida ma tunnen. Ma ei saa isegi aru, kas see on üldse hirm, praegu justkui polegi mingeid tundeid. Täna helistati mulle ja küsiti, kas olen ikka tulemas või olen ümber mõelnud. Ütlesin igasuguse kõhkluseta, et tulen.

3 Comments

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga